23 Nisan Coşkusu – 2016/2017


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı Mustafa Kemal Atatürk’e ve Aşiyan Koleji’nin felsefesine yakışır bir coşku ile kutladık.

DSİ Konferans Salonu’nda yapılan kutlamada TEOG sınavına girecek sekizinci sınıflarımız hariç bütün çocuklarımız görev aldı.

Müzik öğretmenimiz Sayın Ebru Gümüş Uğun ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Sayın Gülşah Işık ve Sayın Çiğdem Gülşen’in hazırladığı programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıflardan oluşan “Minikler Korosu”, dört yaş öğrencileri “Witch Doctor” dansı, 1A sınıfı öğrencileri “Grease Müzikali”, kreş ve anasınıfı öğrencileri “Sevimli Bıdıklar Korosu”, 2A sınıfı öğrencileri “Silifke Halk Oyunları”, 5 yaş öğrencileri “Vahşi Batı Dansı”, 6 yaş öğrencileri “Modern Dans”, 2B sınıfı öğrencileri “Atabarı”, 6 yaş öğrencileri “Bum Bum Show”, 3A sınıfı öğrencileri “Halay Potpuri”, 4A sınıfı öğrencileri “Latin Dansı”, seçmeli spor kulübü öğrencileri “Jimnastik Gösterisi”, 4., 5., 6. ve 7. sınıf öğrencileri “Türk Halk Müziği Korosu”, 6A sınıfı öğrencileri “Great Stars”, 5A ve 5B sınıfı öğrencileri “Küçükler Aşiyan Ateşi”, 7A ve 7B sınıfı öğrencileri “Büyükler Aşiyan Ateşi” ve tüm öğrencilerin katıldığı “Aşiyan Korosu” ile velilerimizin karşısına çıktı. Çocuklarımız doyasıya eğlenerek bayramlarını kutlarken bizler de onlarla bir kez daha gurur duyduk.

Çocuklarımızın 23 Nisan coşkusunun hiç solmaması dileğiyle…

Egemenliği kayıtsız şartsız millete armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e; O’nun silah ve dava arkadaşlarına bir kez daha sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:31 Çankaya – ANKARA

2024  © Copyright CEYAF

Sohbete Başla !
Aşiyan kolejini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?