Veli Bilgi Sistemi

Veli Bilgi Sistemi

 

Okulumuzda aktif bir şekilde “Veli Bilgi Sistemi” uygulamalarını kullanırız. Kullandığımız sistem sayesinde cep telefonunuzdaki uygulama üzerinden çocuğunuzun ders programı, o gün yiyeceği yemekler, derslerdeki devamsızlıkları, ders notları gibi bilgilere anlık olarak ulaşabilmektesiniz.

 

Öğrencinizin ödevlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Ya da herhangi bir dersteki ödev reytingini öğrenebilirsiniz. Öğretmeninizle mesajlaşabilirsiniz. Telefonunuza gelen bildirimlerle okuldaki etkinliklerle alakalı bilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda Ajandadan okuldaki yıllık etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz. Daha birçok özelliğiyle sistem velilerimizin günlük yoğunlukta işlerini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

Telefonunuza gelen bildirimlerle okuldaki etkinliklerle alakalı bilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda Ajandadan okuldaki yıllık etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz. Daha birçok özelliğiyle sistem velilerimizin günlük yoğunlukta işlerini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

                     Anlık bilgi, anlık iletişim

Aşiyan Eğitim Kurumları olarak teknolojinin bize sunduğu imkânlardan sonuna kadar faydalanıyoruz ve yeni gelişmeleri de sürekli
           takip ediyoruz. 

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:31 Çankaya – ANKARA

2024  © Copyright CEYAF

Sohbete Başla !
Aşiyan kolejini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?