23 Nisan Coşkusu – 2015/2016


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı Mustafa Kemal Atatürk’e ve Aşiyan Koleji’nin felsefesine yakışır bir coşku ile kutladık.
DSİ Konferans Salonu’nda yapılan kutlamada TEOG sınavına girecek sekizinci sınıflarımız hariç bütün çocuklarımız görev aldı.
Müzik öğretmenimiz Sayın Ebru Gümüş Uğun ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Sayın Gülşah Işık ve Sayın Çiğdem Gülşen’in hazırladığı programda anasınıfı öğrencileri “Davul Şov”, 1A sınıfı öğrencileri “Modern Dans”, 4., 5., 6. ve 7. sınıf öğrencileri “Türk Halk Müziği Korosu”, 1B sınıfı öğrencileri “Eşli Dans”, anasınıfı öğrencileri “Gökkuşağı Dansı”, 4B sınıfı öğrencileri “Mix Dance”, 5. ve 6. sınıflar Spor ve Dans Kulübü öğrencileri “Jimnastik Gösterisi”, 1., 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri “Minikler Korosu”, 5., 6. ve 7. sınıf seçmeli spor dersi öğrencileri “Step Gösterisi”, 3A ve 3B sınıfı öğrencileri “Street Dance”, 4C sınıfı öğrencileri “Rock And Roll”, 2A sınıfı öğrencileri “Ülkeler Dansı”, 4A sınıfı öğrencileri “Modern Dans”, 6. ve 7. sınıf öğrencileri “Aşiyan Ateşi”, 4., 5., 6. ve 7. sınıf öğrencileri “Karma Koro” gösterileri ile velilerimizin karşısına çıktı. Çocuklarımız doyasıya eğlenerek bayramlarını kutlarken bizler de onlarla bir kez daha gurur duyduk.
Çocuklarımızın 23 Nisan coşkusunun hiç solmaması dileğiyle…
Egemenliği kayıtsız şartsız millete armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e; O’nun silah ve dava arkadaşlarına bir kez daha sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:31 Çankaya – ANKARA

2024  © Copyright CEYAF

Sohbete Başla !
Aşiyan kolejini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?