23 Nisan Coşkumuz – 2014/2015


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı Mustafa Kemal Atatürk’e ve Aşiyan Koleji’nin felsefesine yakışır bir coşku ile kutladık.

Gazi Üniversitesi Müzik bölümü konser salonunda yapılan kutlama Beden Eğitimi öğretmenimiz Sayın Gülşah Işık ve Müzik Öğretmenimiz Sayın Ebru Gümüş Uğun’un hazırladığı program ile izleyicilere sunuldu.

Programda, Anasınıfı öğrencilerimiz “Güm Güm” Şov ve “Gemici Rondu”, 4A sınıfı öğrencilerimiz “Bastonlu Dans”, 2B sınıfı öğrencilerimiz “Zeybek Yöresel Halk Dansı”, 3B sınıfı öğrencilerimiz “Adıyaman Yöresel Halk Dansı”, 5.,6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz “Jimnastik Gösterisi”, 3A sınıfı öğrencilerimiz “Horon”, 1A sınıfı öğrencilerimiz “Bam-Bum Şov” ve “Ponpon Dansı”, 2A sınıfı öğrencilerimiz “Damat Halayı”, 4B sınıfı öğrencilerimiz “Seksenler Dansı”, 3C sınıfı öğrencilerimiz “Hint Dansı”, 6A ve 7A sınıfı öğrencilerimiz “Ateş Dansı-Davul Şov”, 5A ve 5B öğrencilerimiz “Artvin Yöresel Halk Dansı” ve okul koromuz muhteşem şarkılarıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Sonunda çocuklarımız doyasıya eğlenirken bizler de onlarla bir kez daha gurur duyduk.

Çocuklarımızın 23 Nisan coşkusunun hiç solmaması dileğiyle…

Egemenliği kayıtsız şartsız millete armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e; O’nun silah ve dava arkadaşlarına bir kez daha sevgi saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:31 Çankaya – ANKARA

2024  © Copyright CEYAF

Sohbete Başla !
Aşiyan kolejini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?