Her yaz Geleneksel olarak düzenlediğimiz “Aşiyan Orman ve Yaz Okulu” programımız çocukların kişisel ve bedensel gelişimlerine ciddi oranda katkı sağlayan eğlenceli bir programdır.

            2 Haftalık kurlar şeklinde düzenlediğimiz Orman ve Yaz okulumuz toplamda 8 hafta sürmektedir. Öğrencilerimiz programa istedikleri kadar katılabilirler.

            4-11 yaş arası çocuklar eğitim programından faydalanabilirler. Programımız 4-6 yaş arası çocuklarımız için Anaokulu bünyesinde yine aynı şekilde düzenlenmektedir.

            Gruplarımız 15 kişi civarında olup çocuklarımız kendi yaş gruplarıyla etkinliklere katılacaklardır. Yaş gruplarına göre öğrencilerimize 2 ya da 3 eğitmen eşlik etmektedir.

            8 Haftalık programımızda hafta-hafta değişiklikler yapılmaktadır.

            Tüm hava koşullarında programımız aksamadan devam etmektedir. Uygun kıyafetler ve ön hazırlık yaparak öğrencilerimizin tüm hava koşullarını deneyimlemesini istiyoruz.

            Orman okulunda kapalı mekanlarda uygulanan eğitime programlarına nazaran öğrencilerimiz daha fazla daha hız ve daha kalıcı bir öğrenme gerçekleştiriyorlar. Orman okulu, yapılandırılmamış alanlarda çocuklara kontrollü riskler alma imkânı sunmaktadır. Yaparak yaşayarak öğrenme deyimi burada hayat bulmaktadır.

            Orman ve Yaz okulu programımızın içeriği okulumuz öğretmenleri tarafından hazırlanmaktadır.

            Programımız saat 08:00-17:00 saatleri arasındadır.

            Orman ve Yaz okulu Programımız “Orman okulu, yüzme, futbol, basketbol, masa tenisi, dart, voleybol, ingilizce, drama, satranç, robotik kodlama, akıl oyunları, görsel sanatlar, sinema, tiyatro, binicilik ve açık hava etkinliklerinden” oluşmaktadır.

            Örnek programımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

            DÖNEMLERİMİZ

  1. 20 HAZİRAN- 07 TEMMUZ
  2. 11 TEMMUZ -22 TEMMUZ
  3. 25 TEMMUZ -05 AĞUSTOS
  4. 08 AĞUSTOS-26 AĞUSTOS

 

Hafta içi her gün /08:00-17:00

 

Detaylı bilgi için okulumuzla iletişime geçebilirsiniz.

 

0(312) 219 57 75

           

           


English EN Turkish TR