Geziler ve Aktiviteler

       Hani meşhur bir deyiş var “Çok gezen mi bilir çok okuyan mı” diye. Biz bunun üzerinde çok düşünmedik okul olarak hem çok okuduk hem de çok gezdik. Okulumuz özellikle kitap okuma üzerine ciddi bir takip sistemi kurmuştur. Her gün 40 dakika okulumuzda kitap okunur. Ayrıca çocukların da evlerinde mutlaka kitap okumalarını sağlarız.

     Okulumuz ağırlıklı olarak şehir içi olmak üzere zaman zaman da şehir dışına geziler düzenlemektedir. Çevremizi tanıyabilmemiz, içinde yaşadığımız coğrafyayı anlamlandırabilmemiz ve kültürümüzü tanıyabilmemiz için kesinlikle yapılması gerek şeylerin başında eğitsel geziler geliyor. Her sınıf seviyesine özel olarak düzenlediğimiz geziler yıllık bazda veli bilgi sistemimiz üzerinden sizlerle paylaşılıyor.
    Okulumuzda her sınıf seviyesine uygun aktiviteler mevcut. Yıl boyunca 9 tiyatro eseri okulumuzda sergileniyor. Öğrencilerin kendi becerilerini yansıttıkları Bilim Sanat Şenliğimiz, 7 Bölge 7 Renk etkinliğimiz, Kuş Boyama Şenliğimiz bunların başında geliyor. Aşiyan Eğitim Kurumları sosyal olarak öğrencilerinin maksimuma ulaşması için elindeki bütün imkânları sonuna kadar kullanmaktadır.


English EN Turkish TR