ArtSports


     Aşiyan Artsports Spor Sanat Okulunda, spor ve sanatın kolajını hissedeceğiniz kulübümüzde; basketbol, futbol, voleybol, hentbol, yüzme, cimnastik, masa tenisi, modern dans, bale, halk dansları, yurtdışı festival grupları, drama, satranç, robotik kodlama, artsclup, oyunculuk, piyano vb. kulüpler başta olmak üzere birçok kulüp eğitimleri verilmektedir.

     Eğitimlerimiz ve antrenmanlarımız haftada 2 gün, 2 saat olarak programlanmıştır. Alanında uzman antrenörler ve öğretmenler eşliğinde, okul PDR departmanın da desteğiyle öğrencilerin akademik başarılarını arttırmalarını, sosyal bağlarını güçlendirmelerini en önemlisi de fiziksel ve sanatsal gelişmelerini desteklemeyi hedefliyoruz.

     Alanında uzman spor bilimciler tarafından yapılan yetenek taraması ile spora özendirici bir ortam oluşturup, sporculuk hayatına adım atmalarını sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

      Teknik alt yapı oluşumundan sonra kulübümüzün sporcusu olarak yarışma ve müsabakalarda lisanslı sporcu olarak görmeyi planlıyoruz.  

Aşiyan ArtSports da neler yapıyoruz?

     Öğrencilerimizi çeşitli sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle destekliyoruz. Sanat yoluyla hayatı anlamaya, hayal güçlerini sanatsal becerilerle yansıtmalarına rehberlik ediyoruz.

     Etkin ve zengin kulüp faaliyetleri, ulusal ve uluslararası sanat akademileriyle işbirliği yaparak küresel kültürü deneyimlemelerini sağlıyoruz. Hayata estetik bir bakış açısı ile bakmayı destekliyoruz.

     Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine uygun olan spor dallarıyla ilgilenebilecekleri ortamlar sunarak, bireysel ve takım sporlarıyla  kendilerini ifade etme şansı veriyoruz.


Ocak 2023
PSÇPCCP
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Son Haberler
İletişim
Aşiyan Koleji Ankara Şubesi
  • Mustafa Kemal Mah. 2133. Sk. No:7 Çankaya/ANKARA
  • + 90 (312) 219 57 75
  • info@asiyankoleji.com
English EN Turkish TR