Aşiyan Kolejine Temizlik ve Güvenilirlik Belgesi

\"\"
\"\"


AŞİYAN KOLEJİNE TEMİZLİK VE GÜVENİLİRLİK BELGESİ

  Milli Eğitim Bakanlığı ile TSE (Türk Standartları Enstitüsü) arasında imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü” kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla “Okulum Temiz” belgelendirme programı çerçevesinde Özel Aşiyan Eğitim Kurumlarının bu programa uygunluğu onaylandı ve Okulum Temiz belgesi verildi.

“Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kontrol Kılavuzu” içerisinde belirtilen tüm faaliyetler, eylem  planları, talimatlar, eğitimler vb tüm iş ve işlemlerin okullarımızda yerine getirildiği, soru listesinde belirtilen şartların tamamlandığı belirtildi.

Okulum Temiz Belgesi için başvurumuzu yaptıktan sonra, Milli Eğitim Bakanlığı ve TSE işbirliğinde oluşturulan eğitim programları ile yetkilendirilen Tetkik Görevlileri okullarımızda saha incelemesi gerçekleştirdi. İncelemeler sonucunda istenen tüm şartların yerine getirilmiş olması sevindiriciydi.

Aşiyan Eğitim Kurumlarında öğrencilerin bilgi donanımı kadar sağlıklı ve güvenilir ortamda bulunmasına özen gösterilmektedir. Ruh ve beden sağlığı yerinde; mutlu ve başarılı bireyler yetiştirme gayreti içerisinde bulunan Aşiyan Koleji yönetici, öğretmen ve tüm birim çalışanları belgeyi okul duvarında görmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:31 Çankaya – ANKARA

2024  © Copyright CEYAF

Sohbete Başla !
Aşiyan kolejini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?