SON DAKİKA

Günlük Arşiv: 22 Şubat 2018

22.02.2018

Sevgili Öğrencilerim.. Türkçe Kitabı 1 ‘ den 72-73-74 ve 75. sayfalar dikkatlice sesli bir şekilde; en az üç kere okunacaktır. Kolay gelsin. İyi akşamlar.

Devamı »

ÖDEV

Merhaba: Bu günkü ödevimiz matematik fotokopi test çözümü.Sabah ilk derste birlikte kontrol edip açıklamalı tekrar çalışması yapacağız.Bir kaç öğrencim unuttum, evde kalmış gibi nedenler öne sürüyorlar lütfen akşamdan çantalarına bakarsanız sevinirim.Ayrıca yarın akşam için davetinize teşekkür ediyorum,ancak ne yazık ki katılamayacağım.İnşallah başka bir zaman birlikte oluruz.Hepinize sevgilerimi  iletiyorum.

Devamı »

Türkçe – Matematik 22.02.2018

Çalışma kağıtları yapılacak. (2 tane ) SEVGİLİ VELİLERİM 15 TATİL DE VERİLMİŞ OLAN İNGİLİZCE ÖDEVİNİ LÜTFEN EN GEÇ PAZARTESİNE KADAR ÖĞRETMENİMİZE TESLİM EDELİM,YAPILAN ÖDEVLER BU DÖNEM İLK SÖZLÜ NOTU YERİNE GEÇİCEKTİR.    

Devamı »

Işığın Yansıması

5A sınıfı öğrencilerimiz ile Fen Bilimleri dersinde ışığın yansıması ile ilgili gözlemler yaptık. Sonsuz görüntü elde edebilmek için düz aynaları kullandık. Öğrencilerimiz sonsuzluk aynasında görüntülerini incelerken çok eğlendiler.

Devamı »

Fen Bilimleri 22.02.2018

Sevgili öğrenciler, sizlere vermiş olduğum ek testleri pazartesi ve salı günleri kontrol edeceğim. Lütfen zamanında tamamlayınız. Vitamin eğitim üzerinden yolladığım testleri lütfen günlere bölerek çözünüz. Testlerin tamamlanma tarihinin 4 mart olduğunu hatırlatıyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Devamı »

Fen Bilimleri 22.02.2018

Sevgili çocuklar, Esen Üçrenk Yayınları 137-148. sayfalar arası haftalık ödevinizdir. Ödev kontrollerini pazartesi ve salı günleri yapacağım. Lütfen testleri çözdükten sonra kontrol edip boş ve hatalı soruları renkli kalemle işaretleyiniz. Böylece kontroller esnasında eksiklerinizi değerlendirebiliriz.  İyi çalışmalar dilerim.

Devamı »