SON DAKİKA
Ana Sayfa / Ayla BİLGİN

Ayla BİLGİN

ÖDEV

Merhaba: Bu günkü ödevimiz matematik fotokopi test çözümü.Sabah ilk derste birlikte kontrol edip açıklamalı tekrar çalışması yapacağız.Bir kaç öğrencim unuttum, evde kalmış gibi nedenler öne sürüyorlar lütfen akşamdan çantalarına bakarsanız sevinirim.Ayrıca yarın akşam için davetinize teşekkür ediyorum,ancak ne yazık ki katılamayacağım.İnşallah başka bir zaman birlikte oluruz.Hepinize sevgilerimi  iletiyorum.

Devamı »

ödev

MERHABA:Bu gün matematik( fotokopi ) ödevimiz var.Yarın sınıfta tekrar açıklamalı olarak tekrar çözeceğiz.

Devamı »

ödev

Merhaba:Bugün ödevimiz metin okuyup cevaplanacak.Fotokopi verdim.Akşam kendileri çözecekler yarın sınıfta birlikte tekrar yapacağız.Pekiştirme amaçlı.Dünkü ödevlerini de bu şekilde yaptık.

Devamı »

1/A ÖDEV

Merhaba:Bu günkü ödevimiz geometrik şekillerle ilgili test çözümü fotokopi  üzerinde.Bu gün geometrik şekilleri çalıştık.Pekiştirme çalışmaları yapıyoruz.

Devamı »

ÖDEV

Merhaba;Hafta sonu ödevimizi yazıyorum:Türkçeden metin okuma ve sorularını yanıtlama(BÜLBÜL İLE KIRLANGIÇ) Matemetikten fotokopi işlemler, problemler var.Soruların örnek çözümlerini sınıfta yaptık.Sizlere sağlıklı hafta sonları diliyorum.

Devamı »

1/A ÖDEV

Merhaba;bugün ödevimiz türkçe den metin okuma ve cevaplandırma (fotokopi).Bundan böyle hemen hemen her gün bu çalışmayı yapacağım.Bu yöntem çok yararlıdır ; düşündürücü,yaratıcı,dikkat geliştiricidir.Okulistik ve diğer sınavlara alıştıran bir çalışmadır.

Devamı »

ödev

Merhabalar;Bu gün ödevimiz matematik defterine yazdırdığım iki problem çözülüp güzel okuma çalışması yapacaklar.

Devamı »

ÖDEV

Merhabalar;Bu gün ödevimiz  verdiğim kağıdın 45. sayfası yapılacak.

Devamı »

ödev

Sayın velilerim;Yeni dönem eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun.Bu dönem her gün ödev vereceğimi söylemiştim.Bu gün çıkarma ile ilgili çalışmalara yoğun olarak başladım ve ödevlerini de ona göre verdim.verdiğim çıkarma problemlerini sayı doğrusu üzerinde göstermeye başladım.Sizler yardımcı olursanız eger sayı doğrusu üzerinde göstermeyebilirsiniz.Normal çözüm yaptırabilirsiniz.62. sayfayı çözecekler verdiğim ödev ...

Devamı »

Tatil Ödevi

Sayın velilerim;Tatilde fazla ödev vermeyeceğim biraz dinlensinler diye düşündüm.Ancak fırsat buldukça okuma ve yazma yapmalarını sağlarsanız çok sevinirim.Unutmasınlar.Küçük öykü kitapları alabilirsiniz,bakmadan yazma yaptırabilirsiniz,yüksek sesle okutup dinleyebilirsiniz ve anlattıkları ile ilgili sorular sorabilirsiniz.Hepinize  sevgilerimi iletiyorum.Hayırlı tatiller diliyorum.Esen kalın.

Devamı »